Nyár végén haverokkal részt vettünk egy lecsófőző versenyen. És mit ad Isten, egy csapat 20 srác éves...
af1
Október végén, november elején Párizsban jártam, és úgy gondoltam, onnan is hozok fényképeket arról, ki miben jár....